ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK KİMYASALLARI

Şirketimiz 2008 yılında,Bursa’da kurulmuştur.
Sektörde uzun yıllar yer almanın verdiği birikim ve tecrübe ile müşterilerine daha güvenli ve ekonomik ürünleri sunmak için Konsantre ürünlerin tamamını kendi bünyesinde imal eden Anatomy Kimya, Sorunlarınızı yerinde inceleyerek, size özel ürünler geliştirerek çözümler sunmaktadır.

Endüstriyel bakım ve kimyasalları konusunda üretim satış ile birlikte satış sonrası servis ve danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Kurulduğu günden günümüze geçen kısa süre içinde kendini hızla geliştirerek, sağladığı güven ve müşteri memnuniyeti ile Oyak Renault, Paşabahçe, Ford Otosan, ETİ, Şişecam, CP Tavuk, Ormo Tekstil gibi Türk Sanayinin önde gelen firmalarının sürekli tedarikçisi olma başarısını göstermiştir.

Anatomy Kimya, İnsana ve Doğaya saygı ilkesiyle, özel kimyasallar konusunda AR-Ge çalışmalarını önemsiyor, farklı ve faydalı yeni ürünlerin tedariği gerçekleştirmek için araştırmalar yaparak, yurtdışından ithalatını yaptırdığı ürünlerle de ürün yelpazesini farklılaştırarak genişletmektedir.
SEKTÖRDE 13 YILI AŞKIN BİLGİ BİRİKİM VE SANAYİ TECRÜBESİYLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ ÜRÜN VE HİZMETİ, GÜNÜN EKONOMİK KOŞULLARINA UYGUN ŞEKİLDE SUNARAK İŞLETMENİZDE YAŞAMIŞ OLDUĞUNUZ VE YAŞANA BİLECEK SORUNLARINIZA ÇÖZÜMLER SUNMAKTIR.
BUNDAN SONRAKİ ÇALIŞMA HAYATIMIZDA DA SİZLERİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA KENDİMİZİ GELİŞTİREREK SİZ DEĞERLİ SANAYİCİLERİMİZE İYİ BİR YOL ARKADAŞI OLMAKTIR. KURULUŞUMUZDAN BU YANA GEÇEN SÜRE İÇERİSİNDE BİZE GÖSTERMİŞ OLDUĞUNU GÜVEN VE SAMİMİYETİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.
GÜVENİNİZ SORUMLULUĞUMUZDUR