ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK KİMYASALLARI
BRS- 500 KONSANTRE GENEL TEMİZLİK SIVISI ( ZEMİN )

Sudan etkilenmeyen her türlü yüzeyde yağ, kir ve türlü atıkların temizlikleri için tasarlanmıştır. Köpüğü kontrollü bir ürün olduğun..

BRS- 501 KONSANTRE CİLT TEMİZLEME SIVISI

Konsantredir. Suyla çoğaltılarak kullanıldığından ekonomiktir. İçerdiği Lanolin, Gliserin ve Tensides gibi skatrizanlar sayesinde dermotolojik problemlere sebep olmaz. Özellik..

BRS- 502 KONSANTRE CİLT TEMİZLEME SIVISI

Konsantredir. Suyla çoğaltılarak kullanıldığından ekonomiktir. İçerdiği lanolin, gliserin ve tensides gibi skatrizanlar sayesinde dermotolojik problemlere sebep olmaz. Öz..

BRS- 503 KONSANTRE BULAŞIK YIKAMA SIVISI

Elle bulaşık yıkama işlemi için tasarlanan güçlü formülü ile en ağır yemek yağlarında bie etkin bir üründür. Kolay durulanır. Kuruma sonrası leke..

BRS- 504 ENDÜSTRİYEL BULAŞIK MAKİNE YIKAMA SIVISI

Endüstriyel tip bulaşık yıkama makineleri için tasarlanan güçlü formülü ile en ağır yemek yağlarında bie etkin bir üründür. Dozajlama sistem..

BRS- 505 ENDÜSTRİYEL BULAŞIK YIKAMA MAKİNE PARLATMA SIVISI

Endüstriyel tip bulaşık yıkama makinelerinde dozajlama sistemi ile tezgah altı makinelerin ise parlatıcı bölümlerinde kullanılan parlatma ve kurutma ürünüdür. ..

BRS- 507 ANTİBAKTERİYEL KÖPÜK SABUN

Sıvı görünümüne rağmen içeriği itibariyle dispenserler vasıtası ile kullanılan cilt temizleme köpüğüdür. Dezenfektanlı formülü ile ö..

BRS- 508 KONSANTRE BANYO VE TUVALET TEMİZLEME SIVISI

Özellikle banyo ve tuvalaet gibi yoğun mikrop alışverişinin yaşandığı yerlerin temizliği ve dezenfekte edilmesi için hazırlanmış sıhhi bir üründür. Formülü i..

BRS- 510 KONSANTRE DEZENFEKTANLI GENEL TEMİZLİK SIVISI

Qac bazlı genel tamizlik ve dezenfektan ürünüdür. Gram negatif, gram pozitif bakterilere, maya, mantar gibi mikroorganizmalarda etkilidir. Sudan etkilenmeyen her türl&uu..

BRS- 513 EL YIKAMA SIVISI

El ve yüz temizliğinde kullanılmak üzere hazırlanmış hoş kokulu bir sıvı sabundur.İçeriği itibariyle dermatolojik problemlere sebebiyet vermez. Fosfat ve kostik içermez. ..

BRS- 514 KONSANTRE YÜZEY TEMİZLEYİCİ

Soft içeriği ile yumuşak bir genel temizlik ürünüdür. Sudan etkilenmeyen her türlü yüzeyde yağ, kir, protein ve türlü atıkların temizlikleri i..

BRS- 515 GENEL TEMİZLİK SIVISI

Sudan etkilenmeyen hertürlü yüzeyde yağ, kir, protein ve türlü atıkların temizlikleri için tasarlanmıştır.. Temizlik sonrası leke bırakmaz, parlak bir gör&uu..

BRS- 516 KIVAMLI AĞARTICI

Mutfak, banyo, lavabo, küvet, pisuvar ve duş kabinleri gibi sürekli ıslak kalan zeminlerde kötü kokuların giderilmesinde etkindir. Çay bardaklarında zamanla oluşan sar..

BRS- 520 BULAŞIK YIKAMA SIVISI

İçerdiği yağ çözücü aktif maddeler sayesinde en ağır yağlı bulaşıklarda bile etkilidir. Özellikle yoğun yemek servisinden sonra biriken tabildotların yıkanması ..

BRS- 530 EL TEMİZLEME KREMİ

Özel formülasyonu sayesinde en ağır kir ve yağları temizler. İçerdiği lanolin, gliserin ve tensides gibi skatrizanlar sayesinde dermotolojik problemlere sebep olmaz. Yapısındaki..