ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK KİMYASALLARI
BRS- 500 KONSANTRE GENEL TEMİZLİK SIVISI ( ZEMİN )

Sudan etkilenmeyen her türlü yüzeyde yağ, kir ve türlü atıkların temizlikleri için tasarlanmıştır. Köpüğü kontrollü bir ürün olduğundan zemin yıkama makinelerinde güvenle kullanılır. Temizlik so..

KÖPÜK SABUN

KONSANTRE GENEL TEMİZLİK SIVISI

BRS- 501 KONSANTRE CİLT TEMİZLEME SIVISI

Konsantredir. Suyla çoğaltılarak kullanıldığından ekonomiktir. İçerdiği Lanolin, Gliserin ve Tensides gibi skatrizanlar sayesinde dermotolojik problemlere sebep olmaz. Özellikle bakım atölyeleri..

BRS- 502 KONSANTRE CİLT TEMİZLEME SIVISI

Konsantredir. Suyla çoğaltılarak kullanıldığından ekonomiktir. İçerdiği lanolin, gliserin ve tensides gibi skatrizanlar sayesinde dermotolojik problemlere sebep olmaz. Öz..

BRS- 503 KONSANTRE BULAŞIK YIKAMA SIVISI

Elle bulaşık yıkama işlemi için tasarlanan güçlü formülü ile en ağır yemek yağlarında bie etkin bir üründür. Kolay durulanır. Kuruma sonrası leke..

BRS- 504 ENDÜSTRİYEL BULAŞIK MAKİNE YIKAMA SIVISI

Endüstriyel tip bulaşık yıkama makineleri için tasarlanan güçlü formülü ile en ağır yemek yağlarında bie etkin bir üründür. Dozajlama sistem..

BRS- 505 ENDÜSTRİYEL BULAŞIK YIKAMA MAKİNE PARLATMA SIVISI

Endüstriyel tip bulaşık yıkama makinelerinde dozajlama sistemi ile tezgah altı makinelerin ise parlatıcı bölümlerinde kullanılan parlatma ve kurutma ürünüdür. ..

BRS- 508 KONSANTRE BANYO VE TUVALET TEMİZLEME SIVISI

Özellikle banyo ve tuvalaet gibi yoğun mikrop alışverişinin yaşandığı yerlerin temizliği ve dezenfekte edilmesi için hazırlanmış sıhhi bir üründür. Formülü itibariyle üre taşı, pas ve kireç kalı..

BRS- 513 EL YIKAMA SIVISI

El ve yüz temizliğinde kullanılmak üzere hazırlanmış hoş kokulu bir sıvı sabundur.İçeriği itibariyle dermatolojik problemlere sebebiyet vermez. Fosfat ve kostik içermez. ..

BRS- 514 KONSANTRE YÜZEY TEMİZLEYİCİ

Soft içeriği ile yumuşak bir genel temizlik ürünüdür. Sudan etkilenmeyen her türlü yüzeyde yağ, kir, protein ve türlü atıkların temizlikleri i..

BRS- 515 GENEL TEMİZLİK SIVISI

Sudan etkilenmeyen hertürlü yüzeyde yağ, kir, protein ve türlü atıkların temizlikleri için tasarlanmıştır.. Temizlik sonrası leke bırakmaz, parlak bir görüntü sağlar. Su ile seyreltilerek kullan..

BRS- 516 KIVAMLI AĞARTICI

Mutfak, banyo, lavabo, küvet, pisuvar ve duş kabinleri gibi sürekli ıslak kalan zeminlerde kötü kokuların giderilmesinde etkindir. Çay bardaklarında zamanla oluşan sar..

BRS- 520 BULAŞIK YIKAMA SIVISI

İçerdiği yağ çözücü aktif maddeler sayesinde en ağır yağlı bulaşıklarda bile etkilidir. Özellikle yoğun yemek servisinden sonra biriken tabildotların yıkanması ..

BRS- 530 EL TEMİZLEME KREMİ

Özel formülasyonu sayesinde en ağır kir ve yağları temizler. İçerdiği lanolin, gliserin ve tensides gibi skatrizanlar sayesinde dermotolojik problemlere sebep olmaz. Yapısındaki mineraller sayes..