ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK KİMYASALLARI
BRS- 400 SİLİKONSUZ KALIP AYIRICI SPREY

Her çeşit kalıpta özellikle plastik ve lastik kalıplarında güvenle kullanabileceğiniz aerosol ambalaj silikonsuz kalıp ayırıcıdır. Malzemeyi kalıptan kolayca ayırarak, baskı ver..

BRS- 401 GAZ ALTI KAYNAK SPREYİ

Gaz altı kaynak makinesi torçlarına çapak yapışmasını önlemek için kullanabileceğiniz aerosol ambalaj silikonlu gaz altı kaynak spreydir.Yapışan çapaklarında tor..

BRS- 402 YAĞSIZLAŞTIRICI VE TEMİZLEYİCİ SPREY

Çok amaçlı yüzey temizleyici olarak güvenle kullanabileceğiniz aerosol ambalaj yağ alıcı ve temizleyici spreydir. Metal, plastik, kauçuk, cam, porselen, seramik, v..

BRS- 403 SPOT LİFTER

Özellikle konfeksiyon sanayinde üretim esnasında oluşan yağ lekelerinin temizlenmesi için formüle edilmiştir. Her türlü kumaş üzerindeki yağ kirliliklerinde ..

BRS- 404 ELEKTRONİK KART TEMİZLEME SPREYİ

Elektrik donanımının servis ve bakımında güvenle kullanabileceğiniz aerosol ambalaj elektronik kart temizleme spreyidir. Elektrik ve elektronik ekipmanlar başta olmak üzere, buji, r&ou..

BRS- 405 BEYAZ GRES

Poliolefinlerin ve katkı maddelerinin karışımıyla hazırlanmış aerosol ambalaj madeni yağ gresidir. Özellikle besinle kontak halinde olması durumunda, izin verilmiş maddeleri içerir. ..

BRS- 406 ELEKTRONİK KART KORUYUCU SPREY

Elektrik donanımının servis ve bakımında güvenle kullanabileceğiniz aerosol ambalaj elektronik kart koruma spreyidir. Yüzeyler üzerinde şeffaf, kırılgan olmayan bir film tabakası ..

BRS- 408 PAS GEVŞETİCİ SPREY

Pas sökücü, gevşetici, yağlayıcı, temizleyici ve koruyucu özellikleri bünyesinde bulunduran 5  fonksiyonlu aerosol ambalaj pas gevşetici spreydir. Bakım, servis, ta..

BRS- 409 LİKİT GRES

Kauçuk esaslı yüksek kalitede madeni baz yağların karışımıyla hazırlanmış aerosol ambalaj likit yağ gresidir. Yağlama gerektiren her türlü yüzeyde, titreşim ve ağır y&..

BRS- 410 SİLİKONLU KALIP AYIRICI SPREY

Her çeşit kalıpta özellikle plastik ve lastik kalıplarında güvenle kullanabileceğiniz aerosol ambalaj silikonlu kalıp ayırıcıdır. Malzemeyi kalıptan kolayca ayırarak, baskı veri..

BRS- 411 YAĞLAYICI VE TEMİZLEYİCİ SPREY

Pas gevşetici, yağlayıcı, temizleyici, ve koruyucu özellikleri bünyesinde bulunduran aerosol ambalaj yağlayıcı ve temizleyici spreydir. Bakım, servis, tamir ve üretim aşamalarında..

BRS- 412 ANTİSTATİK YAĞLAYICI SPREY

Özellikle hareketli parçaları ve sistemleri çalışır halde tutar. Slikon içermez. İğne mili sürücüsü, bağlama çubuğu, çağnoz, kafa ipli..