ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK KİMYASALLARI
DRI-LUBE ( PTFE BAZLI KURU YAĞLAYICI)

TANITIM Drilube lekelenmeye ve pas/kabarıklık bırakmaya eğilimli oldukları için alışılmış lubrikantların uygun olmadığı alanlarda kullanım için tasarlanmış PTFE bazlı kuru bir lubrikanttır. KULLANIM A..

SEIZE EEZE (MONTAJ PASTASI)

TANITIM Seize Eeze suya ve tuzlu serpintilere karsı kaplamada iyi bir direnç sağlayan bakır bazlı bir lubrikanttır. Asidik korozyon direnci gereken yerlerde özel avantajlar sağlar. KULLANIM ALANLARI S..

SHEILD (KORNLEYOZYON ÖNLEYİCİ)

Arrow Shield potansiyel korozyon yaratıcı ortamlarda uzun süre saklanması gereken metaller için korozyon ve nem önleyici, akışkanlığı temin eden bir sıvıdır. Kode PX24 ve DEF Standart 68/10-2’yi karşı..

SPRAY GREASE (BEYAZ GRES)

TANITIM Spray Grease suyu uzaklaştıran, sıcaklığa ve tuza dirençli, parçalar üzerinde uzun süre kalıcı yağlama ve koruma sağlayan çok amaçlı bir yağlayıcıdı..

WIRELUBE ROPE AND GEAR LUBRICANT AEROSOL (GRAFİTLİ GRES)

Wirelube Rope and Gear Lubricant, kuruyup kimyasala ve aşınmaya dayanıklı bir tabaka haline gelerek, dönen mekanizma içi tel halat, ve zincirlerin kolay bir şekilde işleyişini sağlay..

SUPER SLAK (GRAFİTLİ PAS ÇÖZÜCÜ VE YAĞLAYICI)

TANITIM Super Slaks Aerosol hızlı nüfuz etme ve sıkışmış somun, cıvata, parça ve ekipmanların vs. hızlı bir şekilde yerinden çıkarılmasını sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Uzun süreli kal..

CHAIN LUBE ( KAUÇUKLU SIVI GRES)

TANITIM Chain Lube zincir, kablo, çark, mafsal, bağlantı, kilit ve rayların yağlanması için tasarlanmış çok yönlü inanılmaz bir lubrikanttır. Chain Lube dayanıklılık sağlamak için yüzeye tutunan, iste..

SUPER SOLVE AEROSOL (KONTAKT TEMİZLEYİCİ)

Arrow Supersolve yüksek standartta temizlik ve parçalarla maksimum uyum sağlayan yüksek kaliteli temizleyici bir solventtir. Tüm bu niteliklerin kombinasyonu Supersolve’u narin ve pahalı mekanik, elek..

ELECTRO 4 IN 1

TANIM: Electro 4 in 1 güvenli, çok amaçlı elektrikli temizleyici, rutubet giderici ve yağlayıcı bir madde olup, her çeşit elektronik ekipmanda kullanılmak üzere ta..

FOOD GREADE LUB (GIDA ONAYLI GRES)

Sentetik Gıda Güvenligi Lubrikantı Food Lube Plus çok amaçlı lubrikant, penetran ve korozyon geciktiricidir, gıda makineleri için uygundur. Food Lube Plus sentetik lubr..